Stargate

The best series on the world

Novinky

Shoutboard

Stargate Atlantis


Tak na těchto fotkách prý vypadá Joe Flanigan podle Joe Mallozziho jako model!Jistý je jedno Joeymu(nebo jak se to skloňuje:-))Flaniganovi to tady moc sekne!Vypadá v tom kvádru najednou jinak(jak ho pořád vidim v tý zelený a z P90 v ruce!A teď má v ruce kafe či co!!!Na to že  mu bylo 5.ledna 40 let!!!by lehce strčil do kapsy i dvacetiletý mladíky!!!Nebo snad ne????Možná že můj názor na něj neni moc objektivní(spíš subjektivní),poněvadž se mi tady moooc líbí takže omluvte tohle vychvalování no ale neni tady boží??
Pro zvětšení stačí kliknout na obrázek!!!A Joe se vám ukáže ve svý celý kráse!!!:-))))
Posledni komentare
19.01.2009 18:36:38: ale on je fakt boží!!! smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
Tady máte tři videa,dvě jsou spoilery 4.serii Stargate Atlantis a to třetí je spoiler -Amanda Tapping ve 4.serii Atlantisu!Stačí kliknout na obrázek!
Tady je dalších pár fotek Rachell Luttrell!Před začátkem Digital press tour!

Tady Jsou fotky herců z Atlantisu z Digital Press Tour!A máte tady i fotky těhotné Rachel Luttrell!Jistě všichni víte,že je těhotná,ale její těhotenství se přenese i do seriálu a  prý bude poslední svého druhu!No a kdo je v seriálu otec?Toho sme prý ještě my ani Teyla neviděli!Takže nový románek!


Zleva:Paul Mullie,Rachel Luttrell,David Hewlett a Joe Mallozzi


Rachel a David!


Joe Mallozzi


Paul Mullie


Těhotná Rachell!
Ve studiu u Hvězdné Brány!


A co vy těšíte se na 4.serii Stargate Atlantis?Tak napište do diskuze!
Posledni komentare
06.01.2008 11:02:24: poplavte se na dilu 4x11 http://czshare.com/151298/09Iz/stargate.atlantis.s04e11.dsr.xvid_0tv.rar...
14.08.2007 12:53:01: Ja se těšim moc jenom kdyby tam byla Weirová. Koho ted bude John mit? Jenom doufam že ne Rachel. ...
Toto je  video o  Stargate Atlantis-Digital Press Tour,točilo se ve studiu ve Vancoveru,kde se natáčí!

 
Chcete spřátelit weby?Napište mi na ministar1@seznam.cz